slide 1
Witamy
... W naszej szkole
Zajęcia taneczne
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Saint Nazaire
Koncerty orkiestry dętej - Saint Nazaire - Francja
Prezydent
Koncert naszej orkiestry u Pana Prezydenta Andrzeja Dudy
Taekwondo
Zajęcia Taekwondo
Kraków
Zawsze atrakcyjne wycieczki - Kraków
Wieliczka
Kopalnia Soli "Wieliczka"
Muzeum W. Witosa cytat
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“
Wincenty Witos
Muzeum W. Witosa
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
700 lat Motycza
700 lat Motycza
Spotkania z ciekawymi ludźmi
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
Dążymy do celu
Dążymy do celu
Finaliści i laureaci
Laureaci konkursu Pstryk
Laureaci - (I miejsce) Regionalnego Konkursu Elektrycznego " Pstryk i działa" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
i Prezydenta Miasta Lublin - dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Jesteśmy społecznością rozwijającą talenty i zainteresowania naszych uczniów. Patrzymy w przyszłość, wdrażamy nowe technologie zarówno w nauczaniu, jak i w sposobie komunikacji. Naszym celem jest wychowanie uczniów nie tylko do życia w społeczeństwie XXI wieku, ale również do bycia osobami nadającymi kierunki w rozwoju Naszego Kraju i nie tylko. W tym kontekście wychowujemy i uczymy patriotyzmu, a wielkim wzorem dla nas jest Nasz Patron – trzykrotny Premier II Rzeczypospolitej – Wincenty Witos. Dbamy również o naszą małą ojczyznę – Motycz, organizując między innymi: „Gale Jasełkowe”, koncerty Dziecięco – Młodzieżowej Orkiestry Dętej, koncerty Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Motycz”, Dni Seniora, Dzień Babci i Dziadka, i wiele innych. Tożsamość Narodu budujemy od małych społeczności, które stają się częścią większego projektu – Polski.
W szkole posiadamy 4 oddziały przedszkolne, w których zapewniamy opiekę od 7.00 do 17.00 Dzieci mogą skorzystać z przygotowywanych przez kuchnie obiadów i śniadań. Mają do dyspozycji wsparcie psychologiczno – pedagogiczne w postaci:

terapeutów pedagogicznych, socjoterapeutów, logopedów, psychologa, posiadamy również specjalistów od Autyzmu w tym zespołu Aspergera, rewalidacji, gimnastyki korekcyjnej i innych.

Oddziały przedszkolne umieszczone są w innym skrzydle szkoły, co zapewnia komfort pracy szczególnie podczas aklimatyzacji grup najmłodszych. Świetlica szkolna jest czynna w godzinach: 6.30.00 do 17.00.

W każdej sali szkolnej i przedszkolnej są tablice lub monitory interaktywne. Nauczamy 3 języków obcych,: angielski, niemiecki i hiszpański. W szkole działają 3 grupy tańca nowoczesnego i 3 grup tańca ludowego.  Uczniowie maja możliwość skorzystania z zajęć taekwondo, realizowanych jest kilka projektów edukacyjnych dla uczniów i dzieci z oddziałów przedszkolnych. W ofercie mamy też wiele kółek zainteresowań. Ale najlepiej zapoznać się z naszą stroną, ponieważ to tylko wycinek naszej działalności. 

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY – NOWOCZESNEJ SZKOŁY Z TRADYCJĄ!

 

Kuratorium Oświaty w Lublinie