slide 1
Image Slide 1
... W naszej szkole
Image Slide 2
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Image Slide 3
Koncerty orkiestry dętej - Saint Nazaire - Francja
Image Slide 3
Koncert naszej orkiestry u Pana Prezydenta Andrzeja Dudy
Image Slide 3
Zajęcia Taekwondo
Kraków
Zawsze atrakcyjne wycieczki - Kraków
Image Slide 3
Kopalnia Soli "Wieliczka"
Muzeum W. Witosa
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
Image Slide 3
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“ Wincenty Witos
Image Slide 3
700 lat Motycza
Image Slide 3
Dążymy do celu
Image Slide 3
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Uroczysta Akademia z okazji Dnia Kobiet odbyła się w obiekcie Ochotniczej Straży Pożarnej w Konopnicy z udziałem władz gminy oraz zaproszonymi honorowymi gośćmi- jej mieszkankami, którym uroczystość ta była dedykowana.
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa, przy wsparciu Pana Dyrektora mieli zaszczyt przygotować część artystyczną wraz z tematyczną scenografią.
Tematem przewodnim programu artystycznego była kobieta w aforyzmach, wierszach i piosenkach. Młodzi aktorzy przedstawili w sposób humorystyczny znane powiedzenia o kobiecej naturze oraz złożyli serdeczne życzenia skierowane do wszystkich kobiet zarówno tych dużych jak i małych. Uzdolnione uczennice naszej szkoły pięknie wykonały znane i lubiane przeboje sławnych wokalistek – Maryli Rodowicz, Alicji Majewskiej i Edyty Górniak. Podbiły nimi serca wszystkich uczestników uroczystości. Występy taneczne w wykonaniu uczniów klasy 2a uzupełniły piękną uroczystość, za którą wszyscy artyści otrzymali gromkie brawa i podziękowanie od Wójta Gminy – Mirosława Żydka.
Po przedstawieniu uczniowie obdarowali szanowne Panie przygotowanymi przez naszą szkołę słodkimi prezencikami w postaci słoiczków z miodem, a następnie udali się na przygotowany dla młodych wykonawców poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie programu artystycznego.

Irena Śliwińska

Kuratorium Oświaty w Lublinie