slide 1
Image Slide 1
... W naszej szkole
Image Slide 2
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Image Slide 3
Koncerty orkiestry dętej
Image Slide 3
Zajęcia Taekwondo
Image Slide 3
Zawsze atrakcyjne wycieczki
Image Slide 3
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“
Wincenty Witos
Image Slide 3
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
Image Slide 3
Komora Wincentego Witosa w Kopalni Soli w Wieliczce
Image Slide 3
Ojcowski Park Narodowy
Image Slide 3
700 lat Motycza
Image Slide 3
Dążymy do celu
Image Slide 3
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

W ubiegły piątek 22 października uczniowie z klas I-III wraz z wychowawcami i opiekunami uczestniczyli w wycieczce do kina Cisy w Nałęczowskim Ośrodku Kultury. Punktualnie o godz. 7:30 zebraliśmy się w szkole, a następnie wyruszyliśmy w kierunku Nałęczowa. Trasę pokonaliśmy w 30 min. W kinie wygodnie rozsiedliśmy się w oczekiwaniu na film ,,Mała Wielka Stopa 2″. Wrażenia po obejrzeniu filmu były niesamowite.
Po zakończonej projekcji udaliśmy się do Parku Zdrojowego na spacer. Zdumiało nas piękno jesiennej przyrody- nie mogliśmy się oprzeć urokowi jesiennych liści wśród, których stoczyliśmy ,,liściową bitwę”. Niektórzy zebrali je w bukiety do udekorowania swoich pokoi. Podziwialiśmy kolorowe kaczki krzyżówki i dostojne łabędzie. Kupiliśmy drobne pamiątki. W drodze powrotnej pohasaliśmy na miejscowym placu zabaw. Już o 12:10 byliśmy w szkole.
To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanym filmie. Emocje związane z wycieczką pozostały do późnego popołudnia.

Irena Śliwińska

Kuratorium Oświaty w Lublinie