slide 1
Witamy
... W naszej szkole
Zajęcia taneczne
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Saint Nazaire
Koncerty orkiestry dętej - Saint Nazaire - Francja
Prezydent
Koncert naszej orkiestry u Pana Prezydenta Andrzeja Dudy
Taekwondo
Zajęcia Taekwondo
Kraków
Zawsze atrakcyjne wycieczki - Kraków
Wieliczka
Kopalnia Soli "Wieliczka"
Muzeum W. Witosa cytat
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“
Wincenty Witos
Muzeum W. Witosa
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
700 lat Motycza
700 lat Motycza
Spotkania z ciekawymi ludźmi
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
Dążymy do celu
Dążymy do celu
Finaliści i laureaci
Laureaci konkursu Pstryk
Laureaci - (I miejsce) Regionalnego Konkursu Elektrycznego " Pstryk i działa" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
i Prezydenta Miasta Lublin - dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

29 września uczniowie z klasy 3a, 4b i 5a naszej szkoły udali się do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. W Jura Parku pod kierunkiem pani przewodnik przeszliśmy ścieżką dydaktyczną z dinozaurami. Odbyliśmy wspaniałą wyprawę do świata niezwykłych zwierząt. Później byliśmy w Muzeum Jurajskim i Prehistorycznym Oceanarium, w którym dostaliśmy okulary 3 D, dzięki czemu poruszające się podwodne zwierzęta były bardzo realistyczne. Następnie udaliśmy się do Zwierzyńca Bałtowskiego.

Ze względu na bezpieczeństwo i wygodę zwiedzaliśmy Zwierzyniec Górny prawdziwym amerykańskim schoolbusem. Odbyliśmy podróż przez kontynenty, oglądaliśmy różne egzotyczne ptaki i dzikie zwierzęta. W Wiosce Czarownic czyli Sabatówce, spotkaliśmy Hogatę, która doprowadziła nas różnymi krętymi tunelami do domu na „kurzej łapce”. Kolejną atrakcją wycieczki była Polska w Miniaturze. Tu pan przewodnik poprowadził dla nas nietypową lekcję historii. Na niezwykłym obszarze o powierzchni ok. 1 hektara z zaznaczonymi głównymi polskimi rzekami, jeziorami, krainami geograficznymi zgromadzono 48 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne powstałe na przestrzeni 500 lat, a znajdujące się obecnie w granicach Polski. Mieliśmy też czas, aby pobawić się na placu zabaw, kupić sobie pamiątki oraz zjeść pyszny obiad. Przepiękna pogoda oraz mnóstwo atrakcji sprawiły, że zapamiętamy tę wycieczkę na bardzo, bardzo długo.

Katarzyna Karbowniczek

Kuratorium Oświaty w Lublinie