slide 1
Image Slide 1
... W naszej szkole
Image Slide 2
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Image Slide 3
Koncerty orkiestry dętej
Image Slide 3
Zajęcia Taekwondo
Image Slide 3
Zawsze atrakcyjne wycieczki
Image Slide 3
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“
Wincenty Witos
Image Slide 3
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
Image Slide 3
Komora Wincentego Witosa w Kopalni Soli w Wieliczce
Image Slide 3
Ojcowski Park Narodowy
Image Slide 3
700 lat Motycza
Image Slide 3
Dążymy do celu
Image Slide 3
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

W dniu 16 października br. w Tarnobrzegu odbył się „Otwarty Puchar Makroregionu Wschodniego OYAMA PFK w Kumite. Organizatorem był Tarnobrzeski Klub Oyama Karate. W zawodach wystartowało 140 zawodników z 12 klubów karate (Tarnobrzeg, Białystok, Lublin, Radom, PiotrkówTrybunalski, Oyama Rzeszów, CAF Rzeszów, Oświęcim, Tarnów, Koło oraz Sandomierz – Shinkyokushin, Przemyśl – IFK Kyokushin).
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Walki przeprowadzono na trzech matach w konkurencjach: LEKKI KONTAKT i SEMI-KNOCKDOWN.
Jest nam miło poinformować, że jedno z I miejsc zajął Antoni Żuchnik, uczeń naszej szkoły na co dzień trenujący w Klubie Oyama Karate Lublin.
Do zawodów karateków przygotowywał trener sensei Marcin Wójcik, prowadzący sekcje zawodnicze w szkołach podstawowych na terenie gminy Konopnica. W turnieju startowali również zawodnicy należący do klubu ze szkół podstawowych z terenu Lublina, których trenuje na co dzień sensei Ryszard Wadowski.
W rankingu „Najlepszy Klub Turnieju”, I miejsce zajął Klub Sportowy OYAMA Lublin, otrzymując okazały puchar, II miejsce zajął Klub Sportowy Oyama z Radomia, natomiast trzecie miejsce przypadło Tarnobrzeskiemu Klubowi Oyama Karate.
Jeszcze raz gratulujemy Antoniemu bardzo udanego występu i życzymy dalszych sukcesów.

Sensei Marcin Wójcik

Kuratorium Oświaty w Lublinie