slide 1
Image Slide 1
... W naszej szkole
Image Slide 2
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Image Slide 3
Koncerty orkiestry dętej - Saint Nazaire - Francja
Image Slide 3
Koncert naszej orkiestry u Pana Prezydenta Andrzeja Dudy
Image Slide 3
Zajęcia Taekwondo
Kraków
Zawsze atrakcyjne wycieczki - Kraków
Image Slide 3
Kopalnia Soli "Wieliczka"
Muzeum W. Witosa
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
Image Slide 3
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“ Wincenty Witos
Image Slide 3
700 lat Motycza
Image Slide 3
Dążymy do celu
Image Slide 3
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Już po raz kolejny Kurier Lubelski przyznał tytuły najlepszym nauczycielom i placówkom edukacyjnym na podstawie głosów Czytelników. Najlepsi na poziomie przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych wybrani zostali na szczeblu powiatowym, wojewódzkim oraz w skali całego kraju.
Celem plebiscytu edukacyjnego Kuriera było nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także posiadają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów jak ich rodziców. Do tego zaszczytnego tytułu ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Motyczu wskazanych zostało dwóch nauczycieli. Szkoła została nominowana w kategorii Szkoła Roku 2022. Dzięki głosom sympatyków zajęła pierwsze miejsce w powiecie lubelskim.
Podczas uroczystej gali 6 lutego 2023 r. nagrodę z rąk Wojciecha Pokory, redaktora naczelnego Kuriera Lubelskiego, odebrał dyrektor szkoły Mariusz Tomczyk. Wydarzenie uświetnił występ iluzjonisty Michała Zaorskiego.
Dyrektor szkoły wyraził wdzięczność w słowach:
Szanowni Państwo, w imieniu swoim i całej społeczności szkolnej pragnę podziękować wszystkim uczniom, rodzicom i przyjaciołom naszej szkoły za zgłoszenie do tego plebiscytu. Przede wszystkim doceniamy zaufanie, jakim nas darzycie. Jest ono motywacją do codziennej pracy na rzecz Waszych pociech tak, aby osiągały sukcesy na miarę swoich możliwości.
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa to nowoczesna szkoła z tradycjami, która wspiera poczucie własnej wartości każdego dziecka. Nauczyciele z pasją budują wyjątkową atmosferę i z pełnym oddaniem stwarzają możliwości wszechstronnego rozwoju swoich uczniów. Rodzice stanowią integralną część społeczności szkolnej oraz z zaangażowaniem wspierają wszelkie inicjatywy. To właśnie rodzice, uczniowie oraz pracownicy szkoły zapracowali na ten wspólny sukces naszej placówki!

 

Kuratorium Oświaty w Lublinie