slide 1
Image Slide 1
... W naszej szkole
Image Slide 2
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Image Slide 3
Koncerty orkiestry dętej
Image Slide 3
Zajęcia Taekwondo
Image Slide 3
Zawsze atrakcyjne wycieczki
Image Slide 3
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“
Wincenty Witos
Image Slide 3
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
Image Slide 3
Komora Wincentego Witosa w Kopalni Soli w Wieliczce
Image Slide 3
Ojcowski Park Narodowy
Image Slide 3
700 lat Motycza
Image Slide 3
Dążymy do celu
Image Slide 3
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.
Rok szkolny 2019/2020 był rokiem bezprecedensowym w działalności polskiej szkoły. Nasze dzieci i młodzież od 16 marca dzielnie pracowały na zdalnym nauczaniu. Rodzice mocno nas wspierali, za co bardzo dziękujemy.
Sytuacja panująca w kraju nie pozwala nam spotkać się z Państwem ani z Uczniami w sposób tradycyjny – w sali gimnastycznej i wspólnie świętować zakończenia zajęć dydaktyczno – wychowawczych.
Bardzo przykro nam z tego powodu, ponieważ tęsknimy za Waszymi uśmiechami. Dlatego też chcemy, aby nagrody i dyplomy za Waszą ciężka pracę zostały wręczone na początku następnego roku szkolnego przy dźwiękach fanfar i oklasków – ku radości Waszej i Waszych rodziców.
Po konsultacjach z Radą Rodziców oraz Organem Prowadzącym – Gminą Konopnica, rozdanie świadectw dla klas kończących etap edukacyjny tj. klasy 8 i klasy 3 odbędzie się w Amfiteatrze w Motyczu w godzinach 9.00 dla klasy ósmej i 10.00 dla klasy trzeciej w reżimie sanitarnym. Przy wejściu będą stali pracownicy w maseczkach i będzie można zdezynfekować dłonie. Siadamy rodzinnie max po 3 osoby w odstępach między rodzinami – 3 ławeczki. Dla bezpieczeństwa zajmujemy 1. i 3. rząd ławeczek. Amfiteatr będzie dezynfekowany.
Rodzice z innych klas, którzy będą chcieli odebrać świadectwa i dyplomy przed rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021, mogą to uczynić w sekretariacie szkoły od 29.06.2020 roku.

Z poważaniem
Mariusz Tomczyk

Kuratorium Oświaty w Lublinie