slide 1
Image Slide 1
... W naszej szkole
Image Slide 2
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Image Slide 3
Koncerty orkiestry dętej
Image Slide 3
Zajęcia Taekwondo
Image Slide 3
Zawsze atrakcyjne wycieczki
Image Slide 3
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“
Wincenty Witos
Image Slide 3
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
Image Slide 3
Komora Wincentego Witosa w Kopalni Soli w Wieliczce
Image Slide 3
Ojcowski Park Narodowy
Image Slide 3
700 lat Motycza
Image Slide 3
Dążymy do celu
Image Slide 3
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Szanowni Rodzice, zapraszamy na darmowe konsultacje związane z projektem Stowarzyszenia Rysa – Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.

Specjalista – pracownik stowarzyszenia z zakresu wsparcia psychologicznego i edukacji dotyczącej problematyki rodzinnej oraz uzależnień w dniu 30.10.2019 od godziny 12.00 do 16.00 będzie udzielał Państwu indywidualnych konsultacji w sali nr 13 – II piętro.

Spotkanie grupowe z chętnymi rodzicami odbędzie się o godzinie 16.00 w sali nr 7. – I piętro. Spotkanie będzie dotyczyć szeroko pojętej problematyki uzależnień.

O projekcie:

Istotą projektu jest wsparcie i edukacja psychologiczna i prawna skierowana do jak największej liczby osób pracujących z dziećmi, rodziców uczniów szkól podstawowych klas VI-VIII.

Działania mają charakter prelekcji, zajęć w grupach o charakterze edukacyjno- wspierającym, oraz konsultacji indywidualnych z rodzicami i pracownikami szkól podstawowych.

Podczas zajęć edukacyjno-informacyjnych zaprezentowana zostanie merytoryczna wiedza dotycząca jak reagować w sytuacjach, gdzie ma miejsce podejrzenie o zaniedbania wychowawcze, nadużycia władzy rodzicielskiej, gdzie może istnieć problem z zażywaniem środków odurzających tj. alkohol, środki odurzające przez rodziców, rodzeństwo.

Poradnictwo indywidualne na terenie szkoły odbędzie się na ternie szkoły. Poradnictwo indywidualne  umożliwi omówienie, analizę konkretnego problemu, udzielenie wsparcia, adekwatnej pomocy, informacji, udostępnienie materiałów informacyjnych w postaci broszur, zachęcenie do udziału w warsztatach.

Kuratorium Oświaty w Lublinie