slide 1
Image Slide 1
... W naszej szkole
Image Slide 2
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Image Slide 3
Koncerty orkiestry dętej
Image Slide 3
Zajęcia Taekwondo
Image Slide 3
Zawsze atrakcyjne wycieczki
Image Slide 3
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“
Wincenty Witos
Image Slide 3
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
Image Slide 3
Komora Wincentego Witosa w Kopalni Soli w Wieliczce
Image Slide 3
Ojcowski Park Narodowy
Image Slide 3
700 lat Motycza
Image Slide 3
Dążymy do celu
Image Slide 3
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa jest uchwalonym przez Radę Ministrów programem wieloletnim na lata 2016 – 2020. Program składa się z 3 priorytetów. Do bibliotek szkolnych skierowany jest Priorytet 3: Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 5 tys. zł. Pozyskane środki pozwoliły na zakup do biblioteki szkolnej 257 książek. Są to nowości wydawnicze w większości z zakresu literatury pięknej dla dzieci i młodzieży. Uczniowie szkoły mieli wpływ na zakup książek. W maju 2019 r. została przeprowadzona szkolna akcja pod nazwą: “Wybory książek do szkolnej biblioteki”.

Książki wybrane przez uczniów, rodziców i nauczycieli powiększyły księgozbiór biblioteki i od 3 września czekają na czytelników!
Program inspiruje całą społeczność szkolną do twórczego czytelniczego działania. Niektóre z zadań, w tym klasowe projekty edukacyjne już realizujemy. Część zrealizowaliśmy w drugim semestrze ubiegłego roku szkolnego.

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA W NASZEJ SZKOLE

Gorąco zapraszamy do skorzystania ze zbiorów naszej biblioteki!

Kuratorium Oświaty w Lublinie