slide 1
Image Slide 1
... W naszej szkole
Image Slide 2
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Image Slide 3
Koncerty orkiestry dętej
Image Slide 3
Zajęcia Taekwondo
Image Slide 3
Zawsze atrakcyjne wycieczki
Image Slide 3
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“
Wincenty Witos
Image Slide 3
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
Image Slide 3
Komora Wincentego Witosa w Kopalni Soli w Wieliczce
Image Slide 3
Ojcowski Park Narodowy
Image Slide 3
700 lat Motycza
Image Slide 3
Dążymy do celu
Image Slide 3
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

W tym roku odczuwamy szczególnie atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, bo na cały okres przedświąteczny nasza szkoła wypiękniała! To dzięki inicjatywie naszego Samorządu Uczniowskiego! Zarząd społeczności szkolnej zachęcił klasy do konkursu na „Najładniejszą dekorację świąteczną sali lekcyjnej”. Celem tego przedsięwzięcia było: uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne, motywowanie uczniów do dbałości o swoje miejsce pracy ale przede wszystkim stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole.

Do konkursu zgłosiły trzy oddziały przedszkolne oraz cztery klasy szkoły podstawowej. W ogólnej ocenie klasa nr 8 otrzymała od jury maksymalną ilość punktów we wszystkich kategoriach, to jest: pomysłowość, wkład pracy, estetyka wykonania i oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.

Pierwsze miejsce zdobyły dwie klasy (ponieważ obie korzystają z tej przestrzeni), pod przewodnictwem swoich cudownych pań wychowawczyń: Bożeny Zbiciak i Anny Wiśniewskiej. Serdecznie gratulujemy wygranej klasie II i III, a pozostałym uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy za zaangażowanie i stworzenie „domowej atmosfery w naszym drugim domu”- szkole!

Samorząd Uczniowski

Kuratorium Oświaty w Lublinie