slide 1
Witamy
... W naszej szkole
Zajęcia taneczne
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Saint Nazaire
Koncerty orkiestry dętej - Saint Nazaire - Francja
Prezydent
Koncert naszej orkiestry u Pana Prezydenta Andrzeja Dudy
Taekwondo
Zajęcia Taekwondo
Kraków
Zawsze atrakcyjne wycieczki - Kraków
Wieliczka
Kopalnia Soli "Wieliczka"
Muzeum W. Witosa cytat
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“
Wincenty Witos
Muzeum W. Witosa
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
700 lat Motycza
700 lat Motycza
Spotkania z ciekawymi ludźmi
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
Dążymy do celu
Dążymy do celu
Finaliści i laureaci
Laureaci konkursu Pstryk
Laureaci - (I miejsce) Regionalnego Konkursu Elektrycznego " Pstryk i działa" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
i Prezydenta Miasta Lublin - dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wielce Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice dzieci uczestniczących w zajęciach organizowanych przez Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych.

Z wyrazami wielkiej nadziei na dobre zdrowie i lepsze jutro piszę do Państwa w imieniu całego zespołu Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych.
Sytuacja, w której wspólnie się znajdujemy należy do zarówno nieprawdopodobnych, jak i do tych, które są podejrzewam jednym z najtrudniejszych doświadczeń w naszym życiu. Rzeczywistość znana jest Państwu z mediów, a pisanie czegokolwiek uważamy, że jest niepotrzebne i jeszcze bardziej trudne, nawet dla tak pogodnych ludzi jak instruktorzy tańca czy instruktorzy innych form pracy artystycznej. Moment zamknięcia szkół i przedszkoli, czy też domów kultury stał się dla nas, nie tylko chwilą zatrzymania naszych działań, jak również czasem niepokoju o nasze plany, pomysły i marzenia, które chcieliśmy zrealizować z Państwa dziećmi. Z każdej perspektywy i pod każdą z możliwych do dobrania optyk sytuacja jest trudna, niemniej jesteśmy pełni nadziei, siły i odwagi do robienia nadal dobrych i ważnych rzeczy.
Mam nadzieję, że, biorąc pod uwagę obiektywnie ocenione, sprawne działania służb, rządu, koniec tej trudniej historii będzie miał miejsce w okolicach Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, które, jak żadne inne, pozwolą na nowo narodzić się każdemu z nas.

Jesteśmy świadomi, że zdecydowana większość Rodziców wybrała wariant zapisu swojej pociechy na nasze zajęcia z uwzględnieniem opłaty rocznej.
Szanowni Państwo, zdecydowanie i jednoznacznie oświadczamy, że wszystkie niezrealizowane zajęcia spowodowane zamknięciem współpracujących z nami placówek zostaną odpracowane. Jesteśmy na etapie układania planu odpracowania zajęć z uwzględnieniem wykorzystania drugiego, czy w razie konieczności trzeciego dnia zajęć w tygodniu dla pracy z naszymi zajęciami, zamiast, jak do tej pory w większości przypadków było – jednego spotkania w tygodniu. Rozważamy dodatkowe formy warsztatowe, za Państwa zgodą nawet w sobotę. Wiemy, że placówki, bez względu na ich charakter, będą nam bardzo przychylne zarówno w udostępnianiu sali, jak również w dostosowaniu planu pracy.
Prosimy o nadzieję i cierpliwość, wstrzymanie ewentualnych rezygnacji. Wierzymy, że wszystko będzie dobrze a przygoda, którą rozpoczęliśmy zakończy się pięknym pokazem.
Nie zapomnijmy o dzieciach, które po powrocie do normalnej rzeczywistości będą, jak nigdy indziej potrzebować kontaktu z nauczycielami, będą potrzebować kontaktu z zajęciami, które przyniosą radość, odreagowanie i pogodę ducha.

Jako rodzic Ali – klasa 6, Andżeliki – starszaki przedszkole, Krystiana, który ma 9 miesięcy, pozostaję, podobnie jak Państwo Drodzy Rodzice, z nadzieją na realne i szybkie zakończenie tej nadal trudnej do zaakceptowania i pojęcia historii. Łącze się z Państwem, życząc zdrowia i niesłabnącej radości.

Z wyrazami szacunku,
Marcin Snuzik, prezes Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych

Tekst oryginalny

Kuratorium Oświaty w Lublinie