slide 1
Image Slide 1
... W naszej szkole
Image Slide 2
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Image Slide 3
Koncerty orkiestry dętej
Image Slide 3
Zajęcia Taekwondo
Image Slide 3
Zawsze atrakcyjne wycieczki
Image Slide 3
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“
Wincenty Witos
Image Slide 3
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
Image Slide 3
Komora Wincentego Witosa w Kopalni Soli w Wieliczce
Image Slide 3
Ojcowski Park Narodowy
Image Slide 3
700 lat Motycza
Image Slide 3
Dążymy do celu
Image Slide 3
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Wielce Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice dzieci uczestniczących w zajęciach organizowanych przez Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych.

Z wyrazami wielkiej nadziei na dobre zdrowie i lepsze jutro piszę do Państwa w imieniu całego zespołu Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych.
Sytuacja, w której wspólnie się znajdujemy należy do zarówno nieprawdopodobnych, jak i do tych, które są podejrzewam jednym z najtrudniejszych doświadczeń w naszym życiu. Rzeczywistość znana jest Państwu z mediów, a pisanie czegokolwiek uważamy, że jest niepotrzebne i jeszcze bardziej trudne, nawet dla tak pogodnych ludzi jak instruktorzy tańca czy instruktorzy innych form pracy artystycznej. Moment zamknięcia szkół i przedszkoli, czy też domów kultury stał się dla nas, nie tylko chwilą zatrzymania naszych działań, jak również czasem niepokoju o nasze plany, pomysły i marzenia, które chcieliśmy zrealizować z Państwa dziećmi. Z każdej perspektywy i pod każdą z możliwych do dobrania optyk sytuacja jest trudna, niemniej jesteśmy pełni nadziei, siły i odwagi do robienia nadal dobrych i ważnych rzeczy.
Mam nadzieję, że, biorąc pod uwagę obiektywnie ocenione, sprawne działania służb, rządu, koniec tej trudniej historii będzie miał miejsce w okolicach Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, które, jak żadne inne, pozwolą na nowo narodzić się każdemu z nas.

Jesteśmy świadomi, że zdecydowana większość Rodziców wybrała wariant zapisu swojej pociechy na nasze zajęcia z uwzględnieniem opłaty rocznej.
Szanowni Państwo, zdecydowanie i jednoznacznie oświadczamy, że wszystkie niezrealizowane zajęcia spowodowane zamknięciem współpracujących z nami placówek zostaną odpracowane. Jesteśmy na etapie układania planu odpracowania zajęć z uwzględnieniem wykorzystania drugiego, czy w razie konieczności trzeciego dnia zajęć w tygodniu dla pracy z naszymi zajęciami, zamiast, jak do tej pory w większości przypadków było – jednego spotkania w tygodniu. Rozważamy dodatkowe formy warsztatowe, za Państwa zgodą nawet w sobotę. Wiemy, że placówki, bez względu na ich charakter, będą nam bardzo przychylne zarówno w udostępnianiu sali, jak również w dostosowaniu planu pracy.
Prosimy o nadzieję i cierpliwość, wstrzymanie ewentualnych rezygnacji. Wierzymy, że wszystko będzie dobrze a przygoda, którą rozpoczęliśmy zakończy się pięknym pokazem.
Nie zapomnijmy o dzieciach, które po powrocie do normalnej rzeczywistości będą, jak nigdy indziej potrzebować kontaktu z nauczycielami, będą potrzebować kontaktu z zajęciami, które przyniosą radość, odreagowanie i pogodę ducha.

Jako rodzic Ali – klasa 6, Andżeliki – starszaki przedszkole, Krystiana, który ma 9 miesięcy, pozostaję, podobnie jak Państwo Drodzy Rodzice, z nadzieją na realne i szybkie zakończenie tej nadal trudnej do zaakceptowania i pojęcia historii. Łącze się z Państwem, życząc zdrowia i niesłabnącej radości.

Z wyrazami szacunku,
Marcin Snuzik, prezes Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych

Tekst oryginalny

Kuratorium Oświaty w Lublinie