slide 1
Image Slide 1
... W naszej szkole
Image Slide 2
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Image Slide 3
Koncerty orkiestry dętej - Saint Nazaire - Francja
Image Slide 3
Koncert naszej orkiestry u Pana Prezydenta Andrzeja Dudy
Image Slide 3
Zajęcia Taekwondo
Kraków
Zawsze atrakcyjne wycieczki - Kraków
Image Slide 3
Kopalnia Soli "Wieliczka"
Muzeum W. Witosa
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
Image Slide 3
700 lat Motycza
Image Slide 3
Dążymy do celu
Image Slide 3
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Poznaj Polskę na sportowo- konkurs wiedzy o piłce nożnej

  To były niesamowity czas dla młodych pasjonatów futbolu w Polsce. W ciągu ostatnich miesięcy mogli oni wziąć udział we wspólnym projekcie Polskiego Związku Piłki Nożnej i Ministerstwa Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę na sportowo”. W ramach przedsięwzięcia można było poszerzyć swoją wiedzę o futbolu oraz sprawdzić ją w konkursie dotyczącym najpopularniejszej dyscypliny sportu nad Wisłą.

                W pierwszym etapie on line zorganizowanym w naszej szkole wzięło udział osiem osób. Aż 6 osób wykazało się odpowiednią wiedzą i refleksem i awansowało do finału wojewódzkiego. W kategorii dziewcząt są to: Gabriela Bartnik, Zosia Jasińczak, Amelia Karbowniczek i Helena Ciosek. W kategorii chłopców finalistami wojewódzkimi zostali Wojciech Wrona i Norbert Targoński.

                Finał wojewódzki konkursu Poznaj Polskę na sportowo odbył się 6 listopada na Arenie Lublin. Miło jest nam poinformować, że Reprezentanci Naszej szkoły tj. Amelia Karbowniczek i Wojciech Wrona wygrali eliminacje wojewódzkie w swoich kategoriach i pojadą na finał ogólnopolski do Warszawy już 15 listopada. Do quizu wiedzy przystąpią oni w siedzibie Telewizji Polskiej a nagrodami dla zwycięzców będą min. bilety na mecz reprezentacji Polski. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki!

Kuratorium Oświaty w Lublinie