slide 1
Image Slide 1
... W naszej szkole
Image Slide 2
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Image Slide 3
Koncerty orkiestry dętej - Saint Nazaire - Francja
Image Slide 3
Koncert naszej orkiestry u Pana Prezydenta Andrzeja Dudy
Image Slide 3
Zajęcia Taekwondo
Kraków
Zawsze atrakcyjne wycieczki - Kraków
Image Slide 3
Kopalnia Soli "Wieliczka"
Muzeum W. Witosa
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
Image Slide 3
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“ Wincenty Witos
Image Slide 3
700 lat Motycza
Image Slide 3
Dążymy do celu
Image Slide 3
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Organizatorem wydarzenia w Polsce, jest od 2005 r. Polskie Centrum Programu Safer Internet, tworzone przez państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

W naszej szkole od wielu lat DBI staje się okazją do przybliżenia problematyki bezpieczeństwa on-line. To także czas, który wykorzystujemy na promocję pozytywnego wykorzystania Internetu.

W pierwszej połowie lutego w naszej szkole podejmowaliśmy szereg działań związanych z bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni. Przeprowadzone zostały zajęcia dotyczące bezpiecznego Internetu. Uczniowie klas I-III wykonali prace plastyczne, a uczniowie klas starszych mieli możliwość zapoznania się z materiałami edukacyjnymi zawierającymi informacje  na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z sieci, uczestniczyli w panelu dyskusyjnym, dzieląc się tym co już wiedzą na temat bezpiecznego korzystania z Internetu. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi: https://www.saferinternet.pl/materialy-edukacyjne.html

Kuratorium Oświaty w Lublinie