slide 1
Witamy
... W naszej szkole
Zajęcia taneczne
Zapraszamy na zajęcia taneczne
Saint Nazaire
Koncerty orkiestry dętej - Saint Nazaire - Francja
Prezydent
Koncert naszej orkiestry u Pana Prezydenta Andrzeja Dudy
Taekwondo
Zajęcia Taekwondo
Kraków
Zawsze atrakcyjne wycieczki - Kraków
Wieliczka
Kopalnia Soli "Wieliczka"
Muzeum W. Witosa cytat
„Nie ma sprawy ważniejszej niż Polska.“
Wincenty Witos
Muzeum W. Witosa
Muzeum Wincentego Witosa w Wierzchosławicach
700 lat Motycza
700 lat Motycza
Spotkania z ciekawymi ludźmi
Spotkania z ciekawymi ludżmi - Piotr Kuśmierzak
Dążymy do celu
Dążymy do celu
Finaliści i laureaci
Laureaci konkursu Pstryk
Laureaci - (I miejsce) Regionalnego Konkursu Elektrycznego " Pstryk i działa" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty
i Prezydenta Miasta Lublin - dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa on-line oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu. Dzień ten obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Początkowo wydarzenie to świętowały jedynie państwa europejskie, ale już od lat DBI przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata. Z pełną listą zaangażowanych państw i instytucji oraz podjętymi przez nie działaniami można zapoznać się na stronie www.saferinternetday.org.

W dniu 8.02.2022 w godzinach 17.00-20.40 odbędzie się konferencja on-line z okazji DBI . Transmisja odbędzie się na stronie dbi.pl oraz profilach w serwisach Facebook i YouTube (bez konieczności wcześniejszej rejestracji).

Nasza szkoła zgłosiła się do współtworzenia inicjatyw DBI. W ramach tegorocznej edycji zorganizowaliśmy szkolny konkurs „Bezpieczny w Internecie”. A oto nadesłane przez uczniów prace w formie plakatów, prezentacji oraz gier i animacji stworzonych w programie Scratch. Nagrody zostaną rozdane po powrocie do nauczania stacjonarnego. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. 

Prezentacje: Aleksandra W. kl. 7b Wiktoria P. kl. 7a Monika Ś. kl. 7a Michał S. kl. 7a Maja G. kl. 7b Zuzanna C. kl. 7b Przemysław S. kl. 4

Gry edukacyjne Scratch:

Paulina P. kl. 6: https://scratch.mit.edu/projects/631186918

Emil Ż. kl. 6:  https://scratch.mit.edu/projects/631344808/

Kuratorium Oświaty w Lublinie